Praca

W związku z poszerzaniem naszej kadry terenowej, zapraszamy do składania swojego CV na stanowiska:

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH, ASYSTENTKA ZARZĄDU

Zakres obowiązków:

  • opracowanie korespondencji w zakresie administracyjno-gospodarczym,
  • przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty,
  • gromadzenie i przechowywanie dokumentacji,
  • przygotowywanie zebrań,
  • organizowanie i zaopatrywanie firmy w materiały potrzebne do funkcjonowania biura,
  • współpraca przy przygotowaniu zarządzeń i uchwał Zarządu oraz uchwał Zgromadzenia Wspólników, oraz prowadzenie rejestru zarządzeń i uchwał zarządu oraz uchwał Zgromadzenia Wspólników,
  • przygotowanie konferencji i narad,
  • czynny udział w przygotowaniu wizyt gości, w tym serwowanie napojów, rezerwacja hoteli, organizacja spotkań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • miele widziana wiedza z zakresu leśnictwa lub pokrewne (będzie dodatkowym atutem),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi komputera i programów MS Office,
  • komunikatywność,
  • wielozadaniowość,
  • samodzielność i  bardzo dobra organizacji pracy,
  • prawo jazdy kat. B – miele widziane.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (udział w szkoleniach, warsztatach, konferencjach),
  • rozwojową pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: mmierzejewska@taxusul.com.pl z dopiskiem „Specjalista ds. administracyjno-biurowych”.

Prosimy o dodanie klauzuli:

PRACOWNIK BIUROWO - TERENOWY

Opis stanowiska:

  • tworzenie opisów taksacyjnych
  • opracowywanie danych wektorowych
  • wykonywanie analiz teledetekcyjnych
  • kontrolowanie danych w terenie

Wymagania:

  • wykształcenie z zakresu leśnictwa/gospodarki przestrzennej/ochrony środowiska lub pokrewne,
  • prawo jazdy kat. B,
  • zaangażowanie i samodzielność w realizacji zadań,
  • nastawienie na rozwój,
  • obowiązkowość,
  • kreatywność, zdolności analityczne,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • znajomość obsługi urządzeń GPS oraz oprogramowania GIS będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia z zakresu urządzania lasu poprzez współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów,
  • możliwość zdobycia wiedzy z zakresu stosowania technologii GIS w leśnictwie,
  • przyjazną atmosferę pracy, opartą na wzajemnym szacunku i wymianie wiedzy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres mail: rekrutacja@taxusul.com.pl